لطفا قبل از تکمیل خرید موجودی کالا را تلفنی چک نمایید.

GOLAVID
Producer of the best pots in Iran
contact us
GOLAVID
Producer of the best pots in Iran
contact us
Previous slide
Next slide

گروه تولیدی صنعتی گلدان های گل آوید با هدف تولید متنوع و متفاوت و زیبا ، همخوان با توسعه معماری شهری از سال 1392 با بهره گیری و شناخت از تکنولوژی  روز دنیا و برسی سلیقه و خواست هم میهنان کشور عزیزمان شروع به کار نمود .گلدانهای گل آوید از بهترین مواد پلاستیک همراه با دوام و ماندگاری بالا رنگ گلدان تهیه شده تا بتواند ضمن مقاومت بیشتر در برابر نور خورشید ، حفظ رطوبت مورد نیاز خاک گلدان و زهکشی عالی ،فضای مناسب جهت رشد ریشه های گلها و درختچه ها را فراهم  نماید.ضمنا در گلدانهای دو طرفه با توجه به سایز های مختلف نرده های ساختمانی ، سطح اتکای گلدان های گل آوید به گونه ای طراحی گردیده که بر روی تمامی نرده ها به راحتی بایستد و توازن خود را حفظ نماید.  

همچنین با توجه به دوطرفه بودن ، زیبائی آن از نمای بیرون و داخل ساختمان یکسان می باشد.

گیاه وسلامت روان

تحقیقات ثابت کرده اند که مراقبت از موجود زنده ای حساس و شکننده همچون گل و گیاه در منزل از بیماری هایی همچون افسردگی پیشگیری می کند

کمک به روحیه بهتر

روان شناسان زیست می‌گویند وجود گیاهان سبز در خانه و محل کار نه تنها باعث می‌شود افراد کار موثرتری انجام دهند، بلکه به شاد تر شدن آنها ، بهبود حالت روحی، نیز کمک می‌کند.

تصفیه هوا با گیاه

تصفیه هوا از شناخته شده ‌ترین کارکردهای گیاهان چه در محیط خانه و چه در محیط بیرون است. گیاهان در محیط خانه مانند درختان و گیاهان در محیط بیرون به تصفیه هوا کمک می‌کنند.

گروه تولیدی صنعتی گلدان های گل آوید

با هدف تولید متنوع و متفاوت و زیبا ، همخوان با توسعه معماری شهری از سال 1392 با بهره گیری و شناخت از تکنولوژی  روز دنیا و برسی سلیقه و خواست هم میهنان کشور عزیزمان شروع به کار نمود